kropka KaszebeRunda

 

             

 

   Co to jest KaszebeRunda?

KaszebeRunda to maraton rowerowy skierowany do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze, którzy maja ochotę zmierzyć się z głównym dystansem 225 km, lub krótszymi (121 km, 64 km, opisanymi poniżej). Pokonanie tego dystansu to niecodzienny sprawdzian aktualnej formy oraz wspaniała przygoda na dwóch kółkach. Trasa KaszebeRunda rozciąga się po przepięknych terenach Szwajcarii Kaszubskiej. Jest to szosowa pętla ze startem i metą w Kościerzynie. Formuła KaszebeRunda pozwala każdemu poczuć się zwycięzcą nad dystansem i jest niecodzienną szkołą charakteru. Nie ma ostatecznej klasyfikacji wyników, ani pojedynczego tryumfatora. Każdy, kto dojedzie do mety, będzie znał swój czas, by za rok być jeszcze lepszym. Na trasę zapraszamy amatorów kolarstwa i turystyki rowerowej oraz aktywnych kolarzy. Nieważne na jakim rowerze jeździsz, ważne że ustanowisz swój własny rekord.

   Mini-KaszebeRunda

Mini-KaszebeRunda - dla wszystkich wahających się przed pokonaniem całej trasy KaszebeRunda stworzyliśmy dystans 121 kilometrów. Pomysł ten zyskał aprobatę mniej długo dystansowych sympatyków rowerów górskich oraz kolarzy rozpoczynających dopiero rowerową przygodę. Mini-KaszebeRunda o długości 121 km bazuje na dużej pętli KaszebeRunda. Start jest wspólny, a po 57 kilometrach następuje oznakowane rozwidlenie obu tras. Ostatnie kilometry są także wspólne i doprowadzają do tej samej mety. Zatem wszystkich niezdecydowanych serdecznie zapraszam na Mini-KaszebeRunda 121 kilometrów. Poza krótszym dystansem reszta pozostaje bez zmian.

   Mikro KaszebeRunda !

Od 2007 roku w programie KaszebeRunda pojawił się nowy ważny dystans, bedący zachętą dla wszystkich, którzy chcą szybko, któtko i na temat. Wyznaczenie, najkrótszej trasy, 64 km mikro KaszebeRunda, jest odpowiedzią na spore zainteresowanie miłośników rowerów górskich, retro i innych. Jest to także propozycja dla osób towarzysząch długodystansowcom, a także dla osób które sukcesywnie pragną powiększać pokonywany z nami dystans. Start oczywiście z Kościerzyny. Na półmetku trasa zbiega się z pozostałymi dystansami, aby razem podążać do wspólnej mety na Rynku.

FORMA     JAZDA     OPTYMIZM

 

Do zobaczenia na trasie

RowerOve® AndGo

 


Osoby bez identyfikatorów i numerów startowych z pakietów startowych tegorocznej edycji będą usuwane z trasy przejazdu maratonu i poddawane rutynowej kontroli drogowej przez Policję.

Maraton
Dystans
Email
Nazwisko
Imie
Email
Rok Urodzenia
Kraj
Miasto